Visas kategorijas

Kompanijas profils

Sākums> Par mums > Kompanijas profils

Hunan beimei Machinery Co.,Ltd

Hunan beimei Machinery Co., Ltd ir profesionāls uzņēmums, kas nodarbojas ar lietotu betona iekārtu un celtņu pārdošanu, kas atrodas Čangšas pilsētā, Hunaņas provincē, Ķīnā. Dibinātājs šajā nozarē darbojas vairāk nekā 10 gadus. Mūsu biznesa filozofija ir nodrošināt jūs ar vispiemērotāko aprīkojumu, pamatojoties uz jūsu vajadzībām. Mēs esam aprīkoti ar profesionālu iekārtu un kolekcijas testēšanas personālu, lai veiktu visaptverošu katra aprīkojuma testēšanu, lai nodrošinātu labi uzturētas iekārtas atjaunošanu.

Mūsu piedāvātie produkti ietver lietotus betona sūkņu autokrāvējus, betona maisītājus, celtņus, kravas betona sūkņus un citu lietotu aprīkojumu. Mūsu piedāvātie produktu zīmoli ir SANY, ZOOMLION, XCMG, Putzmeister un citi zīmoli. Produkti aptver no 2005. gada līdz mūsdienām. Produktu modeļi ietver sūkņu kravas automašīnas ar 63 m, 60 m, 56 m, 52 m, 49 m, 37 m un maisītājus ar 18, 15, 12, 10 kvadrātmetriem, celtņus no 8t līdz 800 t. Ir pieejamas šasijas iespējas, tostarp Mercedes-Benz, Isuzu, Scania un Hino.

Ar vislielāko sirsnību, mēs varam piedāvāt dažādu modeļu lietotu aprīkojumu, kas jums nepieciešams. Lūdzu, sazinieties ar mums.

MŪSU FACTORY

MŪSU KLIENTU